WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Profesjonalna aplikacja do poprawiania swoich selfie

Robienie sobie zdjęć w lustrze już od jakiegoś czasu jest popularnym trendem, na bazie którego powstała masa niespecjalnie ambitnych aplikacji. Lubimy wrzucać rozmazane fotki swojego jedzenia lub tego gdzie i z kim obecnie jesteśmy? Zwykle starczą proste filtry i efekt jest gotowy. A co jeśli chcielibyśmy od takich apek czegoś więcej?

I tu z pomocą przychodzi Relook – świeżo powstały program do profesjonalnej obróbki… selfie. W tym prostym narzędziu znajdziemy masę funkcji, których nie powstydziłby się nawet Photoshop. Mowa tu o wygładzaniu skóry, wybielaniu zębów, poprawianiu różnych nieczystości w postaci krost czy pryszczy. Wszystkie te opcje znajdziemy na prostym w obsłudze interfejsie, w którym odnajdzie się praktycznie każdy początkujący. Wystarczy kilka machnięć na ekranie dotykowym i nasze selfie przyćmi wszystkie inne dostępne na różnych serwisach, profesjonalizmem oczywiście.

Co ciekawe, Relook umożliwia też eksport swoich „projektów” do Photoshopa, dzięki czemu nasze arcydzieło poprawić możemy też na komputerze.

Relook dostępny jest póki co tylko na iPhony oraz iPady, ale podejrzewam, że wkrótce pojawi się też na innych systemach. Ostatecznie, miłośnicy selfie nie korzystają wyłącznie z produktów Apple.

[źródło i zdjęcia: sumoing.com]