WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Materiały zewnętrzne

W promocji na Gearbest kupisz ciekawe rzeczy w cenie poniżej 1$

Kolejna promocja w sklepie Gearbest zaskakuje pomysłowością. Otóż tym razem można kupić mnóstwo produktów cenie poniżej 1$!

Sklep zaproponował sześć kategorii promocji – od 40% do 80% zniżki oraz reszta sprzętu w cenie poniżej 1$. W dalszej części zaprezentuję Wam po jednym, najciekawszym moim zdaniem, produkcie z każdej kategorii.

Pierwszym produktem są 1 metrowe taśmy LED. Mają one kolor biały oraz powinny być dosyć elastyczne. Także powinny całkiem nieźle świecić. Za taką cenę nigdzie indziej ich nie kupicie. Ich koszt można obniżyć za pomocą kodu 40%OFF$1.

Z drugiej kategorii (kod 50%OFF$1) polecam lampkę USB. Wielu z Was posiada laptopy bez podświetlenia klawiatury, przez co w nocy ciężko jest z nich korzystać. Taka lampka jest rozwiązaniem wszelkich problemów.

Z kolejnej kategorii (kod 60%OFF$1) ładowarka samochodowa. Posiada ona dwa wyjścia USB (2,1 A oraz 1 A) oraz jest kompatybilna ze wszystkim smartfonami. Dostępna jest ona w wielu kolorach.

Z kodem 70%OFF$1 możecie kupić wodoodprony worek na smartfona. Jeśli idziecie gdzieś, gdzie mogą Was wodą spryskać, a Wasz smartfon nie jest wodoodporny, to takie rozwiązanie pozwoli Wam ochronić swój sprzęt.

Z ostatniej kategorii ze zniżkami (80%OFF$1) polecam zegarek z pandą. Jeśli jesteście fanami tych zwierząt, a wiem, że wiele osób je kocha, to warto się nim zainteresować. W bardzo niskiej cenie otrzymujecie ciekawy zegarek, którym można pochwalić się przed znajomymi.