Jeśli higienę jamy ustnej stawiasz na pierwszym miejscu i zawsze chcesz mieć idealnie umyte zęby, to firma ONVI przygotowała coś specjalnie dla Ciebie. Szczoteczka do mycia zębów Prophix posiada wbudowaną kamerę, dzięki której zobaczysz każdy zakamarek swoich ust.

Według producenta Prophix jest pierwszym na świecie takim urządzeniem. Zostało ono zaprojektowane byś mógł mieć lepszy wgląd stanu zdrowia swojej jamy ustnej oraz zębów. Aby to zrobić, wystarczy że połączysz szczoteczkę z aplikacją na iOS za pomocą Wi-Fi lub Bluetootha. Aktualnie również przygotowywana jest aplikacja na systemy z Androidem. Wbudowana kamera pozwala nam wyświetlać na smartfonie obraz na żywo w trybie 1080p, lecz istnieje również możliwość robienia i zapisywania zdjęć.

S001_C023_0330K5

Szczoteczka posiada również kilka wymiennych końcówek. Należą do nich chociażby obrotowa szczoteczka do czyszczenia zębów i dziąseł, lusterko pozwalające na jeszcze dokładniejsze zbadanie naszej jamy ustnej, czy gumowa końcówka służąca do masażu dziąseł i usuwania płytki oraz kamienia nazębnego. Prophix zasilany jest baterią litowo-jonową.

Obecnie szczoteczkę można zamówić w przedsprzedaży jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych, jednak twórcy zapowiedzieli, że może to ulec zmianie. Ich wysyłka ma się rozpocząć na początku 2017, a cena to 299 lub 324 dolary. Wszystkich szczegółów dowiedzieć się można również z oficjalnej strony producenta.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej