WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Przeceny na serie Fallout w Humble Store

W przygotowaniach na premierę Fallouta 76 nie powinniśmy zapominać o poprzednich odsłonach serii. Dlatego też w ramach akcji Bethesda Bombs Drop Sale pojawiły się przeceny na serie Fallout w Humble Store.

Wyprzedaż zawiera wszystkie odsłony i dodatki odsłon Fallouta. Począwszy od oryginalnej pierwszej odsłony Fallout Post-Apocalyptic Role-Playing Game, aż po najnowsze dodatki do Fallouta 4 i pełną wersję gry. Promocja nie ominęła również odsłony New Vegas w edycji podstawowej (5$) i Ultimate (13$), czy pierwszej próby przeniesienia Fallouta w wymiar 3D, czyli trzeciej odsłony Fallout.

Czy to najlepsze oferty wszech czasów na nabycie klasyków? No, nie do końca, o czym przekonujemy się zaraz po rzuceniu okiem na aukcje naszych rodzimych sklepów i ”przedsiębiorców”. Ceny starszych odsłon są u nas znacznie przystępniejsze, choć przy tych nowszych można już się zastanawiać.

W Humble Store kupujecie rzecz jasna klucze aktywacyjne na platformę Steam. Sama wyprzedaż Bethesda Bombs Drop Sale potrwa aż do 23 października, czyli jeszcze przez ponad sześć dni.

Czytaj też: Discord to teraz światowy sklep cyfrowej dystrybucji gier

Źródło: Humble Store
Zdjęcia: Humble Store