Ciekawa opcja dla wszystkich osób, które wyjeżdżają często na różne obozy lub w inne miejsca, gdzie prąd jest pojęciem abstrakcyjnym. Oto przenośna pralka – Drumi.

Drumi to produkt firmy Yirego, maszyna która jest w stanie wyprać odzież bez pobierania jakiejkolwiek energii elektrycznej. Ta mała pralka ma niecałe pół metra i mieści w sobie 5 litrów wody, dzięki czemu przez kilka dni nie będziecie musieli się martwić o to że ciuchy przejdą niemiłym zapaszkiem. Haczyk jest jeden, ale niewielki. Sprzęt działa tak długo jak macie energię, żeby napędzać jej pompę przy pomocy siły nacisku stopy. Na dole Drumi znajduje się mały zawór, który odpowiada za wypuszczenie całej wody z urządzenia, dzięki czemu pralka zamienia się w coś rodzaju „wirówki”, w której bez problemu wyżmiemy nasze ubrania i przygotujemy je do schnięcia.

Koncepcja idealna dla podróżników, ale też… dla wszelkiej maści studentów. Tutaj do prania nie potrzeba innych zasobów poza chęciami i zdrową nogą. A za pieniądze zaoszczędzone na energii można kupić cokolwiek innego. Studenci, sami dokładnie wiecie co.

źródło: yirego.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej