WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Przeprosiny i zapowiedź kolejnych bugów w Fallout 76

Bethesda poniekąd słynie z licznych błędów oraz glitchy w swoich produkcjach i o ile te w pełnej wersji Falloutów, czy The Elder Scrolls były mieszane z błotem, to podczas testów beta Fallouta 76 zwyczajnie nie możemy narzekać. Dziś mam dla Was przeprosiny i zapowiedź kolejnych bugów w Fallout 76 od wiceprezesa ds. marketingu w studiu.

Pete Hines podczas wtorkowej transmisji z gry na oficjalnym streamie Bethesdy dostał od graczy wiele pytań i jeszcze więcej zarzutów. Zdecydowanie najczęstszym było to dotyczące problemów z launcherem BethesdaNet i samym pobieraniem Fallouta 76. Zapytany o to, jak wypada beta odpowiedział: „Spytaj gracza PC jak to dziś działa. Niespecjalnie dobrze”. Okazało się bowiem, że wielu „beta testerów” było zmuszonych pobierać wszystkie pliki raz jeszcze, ograniczając sobie solidnie czas gry. Zapewne wiecie o tym, że dziennie okres testów trwa średnio 4 godziny, z których ekipa Bethesdy zbiera najważniejsze problemy i je łata.

Oprócz przeprosin Hines zamiast ostudzić zapał graczy do hejtu, jeszcze bardziej go podkręcił. Jak się bowiem okazuje „To nie będzie jedyna koleina na drodze, które mamy nadzieje wygładzać, co w sumie jest głównym celem tej bety”. Bethesda zapewniła sobie więc rzeszę testerów, którym nie musi płacić ani centa. Ich kolejny „etat” zacznie się wkrótce, bo 1 listopada od 20:00 do 1:00 w nocy.

Czytaj też: Fallout 76 na nowym przezabawnym zwiastunie

Źródło: PCGamer