WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Przy zakupie GTX 1050 Ti i 1060 otrzymacie dysk SSD od Kingston

Ciekawe ile Kingston na tym zarobił. Nvidia ogłosiła, że w ramach akcji „Made to Game” do zestawu z GeForce GTX 1050 Ti i 1060 będzie od teraz dorzucać dysk SSD SATA III od Kingston.

Na ten moment akcja jest dostępna jedynie na terenie Wielkiej Brytanii i obejmuje pięć modeli. W grę wchodzi 1050 Ti od EVGA i MSI oraz GTX 1060 OCV1 od MSI i EVGA. Wygląda więc na to, że Nvidia upodobała sobie właśnie te dwie firmy. No, chyba że ich magazyny z tymi wersjami GeForce są jeszcze pełne, a „zieloni” nie chcą zostawiać w takiej sytuacji swoich partnerów. Jakiej sytuacji zapytacie? Ano premiery serii GeForce GTX 1100, która ostatnio została ujawniona.

Przy zakupie wspomnianych modeli otrzymacie dysk Kingston z serii A400 o pojemności albo 120, albo 240 GB. Zależnie od wersji karty. Ogółem nie jest to coś wielkiego, bo dostaniecie je w sklepie za (kolejno) ~130 i 220 zł, ale lepszy SSD w garści, niż… Dobra to niezbyt udane porównanie. Promocja jest na ten moment (25.07) dostępna wyłącznie na terenie Wielkiej Brytanii w ramach sklepu Nvidia oraz innych sprzedawców. Serwis Guru3D dotarł jednak do informacji, według których ta inicjatywa obejmie również inne kraje.

Na ten moment potwierdzono jej obecność dodatkowo w krajach Skandynawskich. Nie wiadomo jednak, czy dotrze do naszego kraju i jakie modele kart graficznych obejmie. Te mogą się oczywiście różnić na podstawie tak oczywistych rzeczy, jak stan magazynów GeForce w Polsce. To wszystko zwiastuje nadchodzącą premierę nowych GPU… więc nie wiadomo, czy promocja będzie owocna.

Źródło: Guru3d, Eteknix