WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

W przyszłym tygodniu prawdopodobnie zapoznamy się z ulepszoną wersją Modelu S Tesli

Jeśli chodzi o Teslę to ostatnio całą uwagę zbiera Model 3. Jednak nie jest to jedyny pojazd nad którym firma z siedzibą w Kalifornii ostatnio pracuje. Według plotek i niepotwierdzonych jeszcze doniesień, jej inżynierowie chcą zmodernizować swój sportowy Model S.


Zaktualizowana wersja Modelu S może się ukazać już w przyszłym tygodniu. Wprowadzone zmiany mają sprawić, że samochód stanie się bardziej „luksusowy”, tak by mógł konkurować chociażby z BMW, Mercedes-Benz czy Audi. Dodane zostanie też kilka funkcji, które już zawarte zostały w Modelu X i Modelu 3. Są to między innymi nowe siedzenia, wentylacja oraz reflektory LED. Oczywiście te pozytywne zmiany poskutkują podwyższoną ceną pojazdu, jednak póki co nie wiadomo ile ma ona wynosić.

Sama firma pozostaje małomówna, wydając tylko dość tajemnicze oświadczenie:

Nie komentujemy plotek i spekulacji na temat przyszłości. Tesla bez przerwy wprowadza innowacje i dodaje nowe funkcje do swoich pojazdów po to by nieustannie je ulepszać dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Wyceniamy nasze pojazdy konsekwentnie na całym świecie, który wymaga od nas cen dostosowanych do kursów walutowych. Poinformowaliśmy klientów, że w kwietniu niektóre ceny mogą ulec zmianie. Jak zawsze zachęcamy osoby zainteresowane kupnem Modelu S, by złożyły zamówienie, aby mogły cieszyć się jego wieloma zaletami już dziś.

Innymi słowy jak na razie wiadomo, że nic nie wiadomo.

[źródło i grafika: eteknix.com]