WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pustynne klimaty w Playerunknown’s Battlegrounds

Producent Playerunknown’s Battlegrounds podzielił się kolejną porcją zrzutów ekranów, które przedstawiają pustynne klimaty nowej mapy. Meksyk pełną parą!

PUBG podbił rankingi w ostatnich miesiącach, ale spędzanie kilkudziesięciu godzin w tej samej lokacji z pewnością nie jest najciekawszym doświadczeniem. Ze względu na to dwa zespoły studia Bluehole pracują od pewnego czasu nad kolejną mapą, która przeniesie nas w gorętsze klimaty. Otrzyma ten sam rozmiar, co Erangel (8 × 8 km), ale zaoferuje znacznie lepsze zróżnicowanie terenu. Wnęki i półki skalne, wzniesienia, rowy czy wzgórza będą idealnym miejscem na pułapkę, a poruszanie się po pustyni zostanie okupione ogromnym ryzykiem.

Prócz piaszczystych terenów gracze otrzymają możliwość poruszania się po opuszczonych miasteczkach, więzieniu i osamotnionych domostwach. Każdą lokację dotknął ząb czasu, a szczegóły w postaci m.in. kolorowej areny wrestlingowej nawiązują tematyką do Meksyku. Dodatkowo plotki mówią o dwóch innych mapach. Jedna z nich ma postawić na mroźniejszy klimat, a druga na śródziemnomorskie widoki. Ciekawe, czy w przyszłości twórcy obiorą za cel Orient.

Źródło: twitter.com