WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Quake Champions Scalebearer Edition z wielką figurką

Edycja kolekcjonerska Quake Champions Scalebearer Edition trafiła już do sklepu Muve. Zapłacicie za nią 389,99 złotych, ale na jego dostawy będziecie musieli poczekać do 10 sierpnia.

Gracie w Quake Champions? Pewnie większość z Was wyłącznie z sentymentu, ale wystarczy spędzić w tej grze kilka godzin, aby pokochać dynamiczną rozgrywkę rodem z oldschoolowych shooterów. Jeśli korzystacie z częstych promocji, to z pewnością posiadacie już swoją własną kopię na Steamie. Jednak ta jest ograniczona pod kątem zawartości (możliwej do kupienia za walutę w grze), którą można oczywiście zakupić za realne pieniądze w formie pełnej wersji gry. Co ważne, są to dopiero testy, a oficjalna premiera będzie miała miejsce w grudniu 2018 roku.

Taką też wersję otrzymacie w ramach kolekcjonerki Quake Champions Scalebearer Edition. Prócz niej możecie liczyć na ręcznie malowaną, 30-centymetrową figurkę bohatera Scalebearer, unikalną skórkę dla tegoż jegomościa w grze. Dla mnie to zadziwiające, że takie edycje pojawiają się kilka miesięcy przed pełnoprawnym debiutem, ale w myśl starodawnej zasady handlu – jest popyt, jest podaż – to całkiem uzasadniony ruch wydawcy, czyli Bethesdy.