WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Quake Champions za darmo… na zawsze!

Id Software pod pieczą Bethesdy zdecydowało się na udostępnienie Quake Champions za darmo na Steamie i Bethesda.net. To jednak nie jedyna nowość z okazji targów QuakeCon 2018.

O tych innych przeczytacie jednak w pozostałych materiałach na naszej stronie. Teraz zajmijmy się jednak głównym bohaterem, czyli dynamiczną strzelanką Quake Champions, którą jedni z fanów serii znienawidzili, a drudzy pokochali. Sam nie należę do oddanych fanów marki, ale nie przeszkodziło mi to w spędzeniu prawie 20 godzin w grze na Steamie. Produkcja ta oferuje bowiem kawał dobrej zabawy, który już tylko czeka na Wasz pierwszy krok.

Ten możecie zrobić wchodząc po prostu w ofertę Quake Champions w sklepie Steam albo w launcherze Bethesda.net. Oczywiście o ile do tej pory nie zgarnęliście tej gry za darmo z innych okazji. Jednak pomimo nich społeczność dzieła Id Software odrobinę się skurczyła i teraz opiewa na poziomie średnio 2000 regularnych graczy. Czy tym razem więcej graczy zostanie przy produkcji na dłużej? Nie wiadomo, ale jeśli tak, to uratuje to grę pod kątem finansowym, dzięki obecnym w niej mikropłatnościom. Te skupiają się jednak na aspektach wizualnych.

Źródło: Engadget
Zdjęcia: Bethesda