WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Rachel McAdams wystąpi w nowym filmie Marvela

Po kilku miesiącach nieustających plotek, na Festiwalu Filmowym w Toronto Rachel McAdams potwierdziła, że zagra główną rolę kobiecą w filmie „Doctor Strange”. Informację jako pierwszy podał na swoim Twitterze Jeff Sneider, dziennikarz serwisu The Wrap, który miał okazję rozmawiać z aktorką. News przekazał dalej reżyser widowiska, Scott Derrickson, który potwierdził angaż aktorki. Póki co nie wiadomo dokładnie w jaką postać wcielić ma się McAdams.

Dla 36-letniej aktorki to pierwsze zetknięcie z uniwersum superbohaterów. Rachel McAdams ostatnio mogliśmy zobaczyć na ekranach telewizorów w drugim sezonie „Detektywa”, czy na wielkim ekranie w filmie „Do utraty sił”.

„Doctor Strange” opowiadać będzie historię chirurga, Stephena Strange’a, który ulega poważnemu wypadkowi i nie jest w stanie dalej wykonywać zawodu. Zniechęcony do dalszego życia, znajduje nadzieję podczas szkolenia na najwyższego czarnoksiężnika. W obsadzie są Benedict Cumberbatch (Doktor Strange), Chiwetel Ejiofor (Baron Mordo)  oraz Tilda Swinton (Starożytny). Film ma zadebiutować w kinach 4 listopada 2016 roku.