WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Bez kategorii

Radio Garden pozwala słuchać audycji z całego świata

Wybierz sobie dowolne miejsce na świecie, jakiekolwiek. Następnie dostrój się i słuchaj, co leci w radiu w tej lokalizacji. Całkiem ciekawy projekt, prawda? Usługa ta nazywa się Radio Garden, a jej działanie jest wyjątkowo mało skomplikowane. Wystarczy wejść na stronę i kliknąć na odpowiednie miejsce na mapie.

Mianowicie sprowadzając głosy z daleka, radio łączy ludzi i miejsca. Radio Garden pozwala słuchaczom zbadać procesy nadawania oraz słuchać różne indywidualności na całej kuli ziemskiej. Tak wygląda początek, kiedy sygnały radiowe przekroczyły granice. Celem Radia jest, aby słuchacze mogli wyobrazić sobie zarówno połączenia z odległymi kulturami, ale też ponowne łączenie się z ludzi z „domem”  – lub za pomocą lokalnego radia społeczności, aby wzbogacać domy.

Podczas gdy Radio Garden pozwala odebrać transmisje z różnych lokalizacji, istnieje też usługa Radiooooo, która pozwala usłyszeć audycje radiowe z innego czasu. Innymi słowy, oferuje ona transmisje historyczne. Tak więc, jeśli chodzi o audycje radiowe, nie brakuje nam już chyba niczego.

Radio Garden znajdziecie tutaj, a Radiooooo tu.

Źródło: openculture.com