WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

RAGE 2 – najnowsza gra Bethesdy z oficjalną zapowiedzią

Wieści o RAGE 2 pojawiły się w sieci niespełna tydzień temu, ale miały charakter mało prawdopodobnych plotek. No cóż, te ponownie się potwierdziły, a Bethesda opublikowała właśnie trailer z zapowiedzią.

Fani wydawcy z pewnością znają historię stojącą za RAGE 2. Jest to nic innego, jak kontynuacja pierwszej postapokaliptycznej odsłony (o tytule RAGE) z 2011 roku, której to przygotowaniem zajęło się studio id Software. Co ciekawe, następcę zaczęli przygotowywać już w 2012 roku, ale Bethesda nakierowała prace deweloperów na najnowszego Dooma. Jednak na dawnych konferencjach szef marketingu ujawnił, że sprzedaż RAGE była na tyle wysoka, że ten zasłużył na drugą część. Jednak to całkiem możliwe, że obierze z góry inną drogę niż swój poprzednik – zupełnie jak Prey. Wygląda więc na to, że Bethesda lubi rozwijać choć trochę znane marki, bez względu na zaistniałe różnice.

To wyłącznie domysły, których rozwiązanie poznamy już jutro. Właśnie wtedy do sieci ma trafić nie tyle zwiastun CGI, który podrzuciłem Wam powyżej, a pełnoprawny pokaz rozgrywki z małą dawką informacji. Nie wiemy bowiem, czy RAGE 2 zawita na wszystkie platformy, czy może obierze jakąś niestandardową drogę. Mnie jednak ciekawi zgoła inne pytanie – czy ktoś z Was nadal czeka na kontynuację tytułu z 2011 roku? Czy może przez te 7 lat kompletnie o nim zapomnieliście? Podzielcie się swoim zdaniem w poniższej sekcji komentarzy.


Aktualizacja


Mamy prawie 2-minutowy gameplay! Co sądzicie?

Źródło: kotaku.com