WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

RAGE 2 z nowym gameplayem prosto z QuakeConu

Nie tylko Doom Eternal. Podczas trwających w najlepsze targów w Dallas Bethesda ujawniła również nowy zapis rozgrywki z RAGE 2.

To gra, o której po raz pierwszy dowiedzieliśmy się w maju. RAGE 2 to oczywiście kontynuacja jedynki spod tej samej nazwy, która jednak zapowiada się znacznie lepiej. Za produkcję odpowiada studio id Software oraz Avalanche, które zamiast brnąć w szlaki utarte przed poprzedniczkę, spróbowali sił w czymś nowym i nastawionym na akcję i rozwałkę. Porównania do Borderlands i Dooma oczywiście są tutaj mile widziane. Widać to tym samym nie tylko po stylu, ale również rozbudowanym arsenale, a nawet dynamice starć.

Tutaj o historię nie będziemy musieli się martwić, ponieważ już po samych materiałach widzimy, że nie będzie grała głównej roli. RAGE 2 zdecydowanie doprawiono solidną dawką humoru (raczej z rodzaju tego czarnego). W powyższym materiale będziecie mogli podziwiać kilka ujęć z otwartego świata (eksplozje), starcia za sterami pojazdów (wybuchy) oraz co najwazniejsze walkę (i wybuchy). RAGE 2 nie ma nadal oficjalnej daty premiery, ale na PC, PS4 i Xbox One ma zadebiutować gdzieś w 2019 roku.

RAGE 2 prezentuje się naprawdę dobrze

Źródło: YouTube