WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Rainbow Six Siege: Operacja Wind Bastion

Ubisoft podzielił się nowymi informacjami na temat nadchodzących zmian. Oto Operacja Wind Bastion!

W czwartym sezonie trzeciego roku Rainbow Siex Siege Ubisoft wprowadza do gry GIGR. Jest to Groupe d’Intervention de La Gendarmerie Royale, czyli Grupa Interwencyjna Żandarmerii Królewskiej Maroka. Twórcy wprowadzają również do gry mapę przedstawiającą wojskowe obiekty szkoleniowe. Dzięki nowej wersji gry możemy również sprawdzić w akcji dwójkę niedostępnych wcześniej operatorów z Królestwa Maroka. Co sam Ubisoft mówi o nowych „bohaterach”?

Pierwszym operatorem jest obrońca, a zarazem dowódca, tak niewzruszony jak górskie łańcuchy otaczające twierdzę. Stacjonuje w legendarnej Fortecy – ośrodku szkoleniowym, który zadziwił niejednego z tysięcy przybywających do niej żołnierzy. Jest to wymagający osobnik o pokaźnej posturze, który wzbudza szacunek podwładnych i który wziął na swoje barki zadbanie o przyszłość Marokańskich Sił Specjalnych.

Drugą operatorką jest atakująca. Podróżuje ona gdziekolwiek zaniesie ją wiatr. Jest jedną z niewielu, którzy potrafią przebyć Saharę, wspiąć się na szczyty Alp, przemierzyć tropikalne lasy Azji czy przejść szlak wokół koła polarnego… po czym wrócić do swojej jednostki w pełnej gotowości bojowej. Znana ze spostrzegawczości i zaradności, jest specjalistką od operacji w środowisku naturalnym i posiada niezwykłą zdolność odpierania wroga.

Więcej informacji na temat Operacji Wind Bastion otrzymamy 17 i 18 listopada. To właśnie wtedy, podczas finałów Pro League, zobaczymy pełnię zmian w grze.

Czytaj też: Mikrotransakcje w Fallout 76 są… znośne!

Źródło: rainbow6.ubisoft.com