WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Raise the Game – kup Radeona i zgarnij trzy dopiero debiutujące gry

Jak ulepszać swój gamingowy zestaw, to tak, aby było w co grać. AMD rozpoczęło specjalną akcję Raise the Game, w ramach której można zgarnąć naprawdę ciekawe tytuły.

Oczywiście nie ma nic za darmo, ponieważ promocja dotyczy wyłącznie klientów, którzy zdecydują się na zakup karty graficznej od AMD. Mowa odkładnie o Radeon RX Vega (zapewne 64 i 56), RX 580 i RX 570, więc tych najpotężniejszych modelach z oferty „czerwonych”. Kupna musimy oczywiście dokonać w sklepach i w ofertach biorących udział w ofercie, a jeśli już go dokonamy, to możemy liczyć na klucz do Assassin’s Creed Odyssey, Strange Brigade oraz Star Control: Connect Origins.

W grę wchodzą więc same perełki, które dopiero czekają na swoją premierę. Kolejna odsłona Assassin’s Creed zadebiutuje na rynku 5 października, kooperacyjny shooter (Strange Brigade) 28 sierpnia, a połączenie elementów RPG i strategii w kosmicznym wydaniu  28 września. Klienci otrzymają więc zabawę na kilka miesięcy. Oczywiście o ile zdołają skorzystać z promocji, która trwa od dziś do 3 listopada. Nie wiadomo, na jakich platformach odbędzie się realizacja otrzymanych kluczy, choć Steam wydaje się solidną propozycją.

Assassin’s Creed Odyssey – kilka słów o elementach RPG

Źródło: AMD
Zdjęcia: AMD