WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Razer prezentuje klawiaturę BlackWidow Ultimate

Razer zaprezentował najnowszą klawiaturę z serii BlackWidow – Ultimate. Jest to wyjątkowy model, bowiem jest on odporny na kurz i wodę – posiada ona certyfikat IP54. Ma on dzięki temu stać się najbardziej wytrzymałą klawiaturą na rynku.

BlackWidow Ultimate posiada indywidualnie podświetlane na zielono klawisze. Każdy z nich może zostać dopasowany do własnych wymagań. Jest to możliwe dzięki oprogramowaniu Razer Synapse. Oferuje ono mnóstwo efektów podświetlania, w tym Wave, Ripple, Starlight czy Reactive. Także można tworzyć własne opcje podświetlania. Min-Liang Tan, CEO Razer, mówi:

Nigdy nie przestaniemy ulepszać naszych klawiatur. Razer BlackWidow Ultimate stała się właśnie wytrzymalsza niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki zastosowaniu mechanizmów odpornych na kurz i wodę.

Klawiatura posiada mechaniczne przełącznika Razera, które wielokrotnie były nagradzane. Posiadają one na osiągnięcie najszybszego czasu reakcji w grach a ich żywotność to 80 milionów kliknięć. BlackWidow Ultimate jest już dostępne w sklepie Razera a do tradycyjnych sklepów trafi w czwartym kwartale 2017 roku. Jej cena wynosi 119,99 euro.

Źródło: Materiały prasowe