WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Razer prezentuje modułową wersję myszki Naga oraz klawiaturę dla gier MOBA/MMO

Podczas targów Blizzcon 2017 Razer ogłosił swoje nowe produkty. Mają nimi być myszka Naga Trinity oraz klawiatura Tartarus V2. Są one specjalnie przygotowane pod gry MOBA czy MMO.

Mysz posiada trzy wymienne, boczne panele. Pierwszy z nich posiada 12 przycisków i jest przystosowany pod gry MMO jak World of Warcraft. Kolejny panel posiada 7 przycisków ułożonych w okrąg i dostosowanych go gier MOBA jak League of Legends czy hack and slash jak Diablo III. Ostatni panel to standardowe dwa przyciski dostosowane pod codzienne używanie. Klawiatura posiada do 33 w pełni programowalnych klawiszy oraz zawiera technologię Razer Mecha-Membrane, która zapewnia słyszalne kliknięcie w momencie aktywacji klawisza.

Zarówno myszka jak i klawiatura są kompatybilne z podświetleniem Razer Chroma. Mają one trafić do sprzedaży na RazerStore w czwartym kwartale 2017 roku, a w sklepach myszka ma być od pierwszego kwartału 2018 roku (klawiatura jeszcze w Q4). Cena myszki ma wynosić 119,99 euro a klawiatury 89,99 Euro.

Źródło: Materiały prasowe