WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Razer zostało okradzione na targach CES

Jeśli regularnie czytacie newsy na WhatNext to nie mogły Was ominąć informacje o dwóch niezwykle interesujących produktach od Razera- podświetleniu Chroma oraz laptopa Valerie. Okazuje się, że właśnie z dwóch sztuk drugiego z tych prototypów firma została okradziona na targach CES.

Tą informację potwierdza CEO firmy, Min-Liang Tan:

Właśnie zostałem poinformowany, że dwa z naszych prototypów zostało skradzionych z naszego stoiska na targach CES. Złożyliśmy odpowiednie raporty i aktualnie pracujemy z zarządem targów a także z organami ścigania w celu rozwiązania tego problemu.

Firma oferuje aż 25 000 $ za informacje prowadzące do złapania i skazania złodzieja. Sprzęt zniknął z sali około 4 po południu w niedzielę. Nagroda zostanie wypłacona przez firmę w tajemnicy, także nie każdy musi dostać pełną kwotę. Oferta obowiązuje przez rok od daty ogłoszenia a wszelkie informacje należy zgłaszać na maila: legal@razerzone.com.

Co ciekawe firma nie po raz pierwszy padła ofiarą kradzieży. W 2011 roku dwa prototypy Blade zostały skradzione z laboratorium w San Francisco. Jeśli oczywiście okaże się kto okradł firmę i po co to damy Wam o tym znać.

Źródło:https://www.engadget.com/