Reakcje na Diablo Immortal są dla twórców czymś niespodziewanym. Firma nie sądziła, że gra spotka się z aż taką niechęcią.

Diablo Immortal nie ma łatwego życia. Tytuł podoba się zaledwie garstce osób, którzy dotychczas byli wielkimi fanami marki. To, w jaki sposób została gra zapowiedziana oraz czym jest, to dla wielu dowód na to, że Blizzard nie jest już tą samą firmą co kiedyś. Jak sama firma postrzega odbiór gry? Co ciekawe, Blizzard spodziewał się niechęci, ale nie aż na takim poziomie. Spodziewano się oburzenia, które towarzyszyły zapowiedzi grze Hearthstone, która teraz jest wielkim hitem firmy.

Deweloper tłumaczy się, że jest świadomym tego, że gracze oczekują kolejnego, dużego Diablo. Reakcja na zapowiedź gry dziwi firmę tym bardziej że przed Blizzconem informowali na swoim blogu, że pojawi się kilka rzeczy związanych z marką gry. Wpis jednak był na tyle pozbawiony hype’u, że uznano, iż gracze zrozumieją jego przekaz – żadnego Diablo 4 na Blizzconie. Notka nie mówiła jednak definitywnie „nie”, przez co fani gry wciąż mieli nadzieję.

Czytaj też: Wizualna aktualizacja do Darksiders I oraz II na Xbox One X

Źródło: kotaku.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej