Testy i podsumowanie

Wszystkie testy zostały przeprowadzone przy użyciu smartfona Samsung Galaxy S7 oraz oryginalnie dołączonej do niego ładowarki. W przypadku testów kabli, zmieniano oryginalny kabel od Samsung na testowany. Każdy z testów trwał 10 min i zaczynano go od 20% naładowania baterii. Wyniki pokazują o ile procent naładowania zwiększył się po zakończeniu testów.

Wyniki są zgodne z oczekiwaniami. Ładowarki ładują Samsunga S7 maksymalnym tempem możliwym bez Quick Charge. Kabel radzi sobie z Quick CHarge i także uzyskuje wyniki identyczne jak oryginalny dołączony do smartfona. ładowarka ze złączem Ty-C została przetestowana na smartfonie Sony Xperia XZ. Tutaj wyniki także były zgodne z tymi uzyskiwanymi przez oryginalną ładowarkę. Kabel lightning został przetestowany na smartfonie iPhone SE. Jak się domyślacie, wyniki także były identyczne jak w przypadku oryginalnego kabla.

Wszystkie testowane urządzenia otrzymują ode mnie odznaczenie polecamy. Wszystkie urządzenia są dobrze wykonane i posiadają dobre parametry techniczne. Ładowarka ścienna ze złączem Type-C to idealny wybór dla osób szukających prostego urządzenia, które ma wbudowany kabel. Jej cena mogłaby być niższa i też tak z czasem powinno się stać – za 40 zł będzie to świetny wybór. Uniwersalna ładowarka przyda się jeżeli podróżujecie po całym świecie. Dzięki niej w każdym zakątku świata będziecie mogli ładować Wasze urządzenia. Ładowarka samochodowa to typowy produkt, który umożliwia ładowanie do dwóch urządzeń. Posiada ona dobry design i mnóstwo zabezpieczeń. Ostatnie rzeczy to kable. Obydwa modele są ciekawymi propozycjami, które pozwolą na ładowanie urządzeń z maksymalną prędkością oraz nie będą spowalniały przesyłu danych. Jeśli zastanawiacie się nad jakimś urządzeniem obecnym w teście od Yenkee to spokojnie mogę go Wam polecić.