Prezes Take-Two podczas regularnego spotkania z inwestorami stwierdził, że Red Dead Redemption 2 będzie nieoczekiwanym wręcz hitem. Jednak sukces tej produkcji od Rockstara nie jest w stu procentach gwarantowany.

Podczas wspomnianego spotkania Strauss Zelnick został zapytany, jak nastawia się do nadchodzącego wysypu hitów i gier AAA. Te oczywiście będą konkurować o cenny czas i uwagę graczy wraz z Red Dead Redemption 2, o czym doskonale wie CEO Take-Two:

Zawsze martwimy się o konkurencje i nigdy nie bierzemy czegokolwiek za gwarantowany, sukces. Robimy co tylko możemy, aby stworzyć fenomenalną rozgrywkę i sprzedać się efektownie, a dopiero potem opowiadamy o tym procesie. Mamy ogromne oczekiwania i jesteśmy naprawdę podekscytowani Red Dead Redemption 2 mającego premierę w październiku.

Zelnick ujawnił również, że Red Dead Redemption 2 będzie przywiązywał ogromną wagę do crossplayu pomiędzy platformami (może nawet PCtami?). Tryb multiplayer oczywiście znajdzie w produkcji miejsce, ale będzie inny od tego w GTA Online. Ostatecznie stwierdził, że:

Natura naszego podejścia, a dokładnie podejścia studia Rockstar Games nigdy nie jest wtórna i zawsze ma na celu roztrzaskanie oczekiwań. Wierze w to, że Red Dead Redemption 2 przerośnie wszelkie oczekiwania, a doświadczenie online będzie niezwykłe i nieoczekiwane.

Potwierdzenia tego branża dokona już 26 października 2018 roku. Czy kowbojski świat przyciągnie tak wielką rzesze fanów, jak GTA V? Czy może okaże się jeszcze większym hitem?

Red Dead Redemption 2 zmierza podobno na PCty

Źródło: Dualshockers
Zdjęcia: Rockstar

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej