WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Red Dead Redemption 2 – pierwszy porządny gameplay ujawniony!

Siodłajcie konie i wyruszcie razem z milionami na podróż po Dzikim Zachodzie. Podróż, którą zafundował nam Rockstar pierwszym tak długim gameplayem z Red Dead Redemption 2.

Nie przygotowujcie się jednak na kilkudziesięciominutowy seans, a na coś skromniejszego, bo trwającego jedynie 6 minut. Jednak oglądać jest co, ponieważ to tak naprawdę pierwszy materiał z Red Dead Redemption 2, który prezentuje realną grafikę, jaką ujrzymy w grze po premierze. Ta szczerze mówiąc, robi wrażenie i pokazuje pazur zwłaszcza w otoczeniu natury. Ta będzie wszechobecna w ogromnym świecie do eksplorowania, w ramach którego trafimy zarówno na tereny zalesione, górzyste, pustynne, bagniste, jak i te dotknięte ręką człowieka. Tego możniejszego oraz nieco mniej.

Świat zostanie również wypełniony historycznymi postaciami oraz licznymi nawiązaniami do nich. Powyższy materiał ukazuje również system obozu, jaki będzie nieodzowną częścią gry w skórze Artura Morgana, członka gangu. Przed nim interaktywny świat stoi otworem, co oznacza inteligentnie oskryptowane postacie i naturę, która będzie naturalnie na niego reagować. Gracz otrzyma również całą masę wyborów, które nie będą tylko dodatkiem, ale będą realnie wpływać na przebieg zabawy. Na jej temat ujawniono jeszcze wiele szczegółów, ale nie będę potworem i pozwolę Wam odkryć je w ujawnionym materiale.

Przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 trafi (podobno) wyłącznie na PS4 oraz Xbox One już 14 października. Wersja na PC wydaje się być jednak całkiem prawdopodobna

Red Dead Redemption 2 ma przerosnąć wszelkie oczekiwania

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Rockstar