WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Red Dead Redemption 2 trafi na PC w 2019 roku?

Jest to raczej ten typ informacji, który powinniśmy przyjmować z przymrużeniem oka i solidną dawką dystansu, ale premiera RDR 2 na komputerach osobistych nie jest przecież czymś, przed czym Rockstar powinien się zapierać rękami i nogami, co nie? Wystarczy przecież popatrzeć na popularność i wyniki finansowe GTA V i GTA Online na PCtach! 

Z biznesowego punktu widzenia początkowe wydanie Red Dead Redemption 2 na konsole obecnej generacji jest oczywiście opłacalne. Zwłaszcza, że w ruch poszły zapewne lukratywne umowy z Sony na „zawartość na wyłączność”… i nie tylko. Gra może powtórzyć nawet ten sukces, co wspomniane GTA V. Mowa o premierze na PlayStation 4 oraz Xbox One i w następstwie na ich następcach, o których ostatnio sporo się mówi. Innymi słowy, na RDR 2 Rockstar może zarobić krocie… a furtkę do takiego sukcesu zapewni mu również premiera gry na PC. A ta ma odbyć się już w 2019 roku… o ile uwierzymy w przeciek z sieciówki MediaMarkt.

Red Dead Redemption 2 trafi na PC w 2019 roku?

Ta w swojej ofercie zaznaczyła, że Red Dead Redemption 2 trafi na PC w 2019 roku, a dokładnie 31 grudnia. Wskazuje to więc na typowe działanie sklepów, które przygotowują się w taki sposób na podobne ewentualności. O ile w debiut gry w ostatni dzień roku zwyczajnie nie wierzę, to względem samego 2019 roku mam już pewne nadzieje. Kto bowiem nie chciałby pograć w takie dzieło, jak człowiek, czyli w 4k i 144 FPS? Nie zabijajcie, to tylko taka niewinna propaganda rodem z ruchu PCMasterRace!

Czytaj też: Red Dead Redemption 2 zmierza podobno na PCty

Źródło: VG247
Zdjęcia: Techtastic