WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Red Dead Redemption 2 z najlepszym światem wykreowanym przez Rockstara

W tym wątku na GTAForums użytkownik TheExecutor10 przetłumaczył niemiecką wersję wywiadu jednego z przedstawicieli Rockstara na temat Red Dead Redemption 2, który ujawnia całkiem sporo informacji. Według nich oferowany w grze świat ma być tym najlepszym w dziejach studia.

Właśnie tak – oznacza to, że będzie (a przynajmniej ma być) lepszy od tego w GTA V. Z rozmowy wynika, że Rockstar nie skupia się na wykreowaniu największego otwartego świata, ale najgłębszego i najbardziej szczegółowego. Świata, w który po prostu będzie można uwierzyć, gdzie możliwości interaktywne będą stać na niespotykanym dotąd poziomie. Na dodatek studio nie będzie sztucznie wydłużało Red Dead Redemption 2, a oferowana przez nią zabawa będzie tak dynamiczna, jak tylko to możliwe. Tutaj przykładem są losowe wydarzenia, jakie będą przydarzać się graczowi zależnie od miejsca, w którym rozbił obóz.

Czytaj również: Red Dead Redemption 2 ma przerosnąć wszelkie oczekiwania

Nawet lokacje w świecie nie będą stałe i będą przechodzić regularne zmiany. Niezależni bohaterowie mają zaś wracać do swojego domostwa po wykonaniu jakiegoś kluczowego zadania, a nie znikać bez przyczyny. Mają mieć również bardzo rozwinięte zachowania i uzależnione od swojego temperamentu. Red Dead Redemption 2 nie będzie również typowym sandboxem, bo może i pozwoli graczowi na robienie tego, co mu się tylko podoba, ale tak długo, jak nie będzie wpływać to na imersję. Ta ma być na naprawdę wysokim poziomie, o czym ma świadczyć ogrom spójnych i naturalnych elementów, których oczekiwalibyśmy w prawdziwym życiu.

Przekonamy się o tym już 26 października, ale wyłącznie na Xbox One i PlayStation 4. Wydawać się jednak może, że wersja na PC również powstanie:

Red Dead Redemption 2 zmierza podobno na PCty

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Rockstar