WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Red Dead Redemption 2 z prawdopodobną datą premiery

Red Dead Redemption 2 to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na PlayStation 4. Co tu dużo mówić, sandbox w wykonaniu studia Rockstar Games po prostu musi być dobry i właśnie na taką pozycję czeka oddana grupa fanów, którzy pragną przeżyć przygodę na Dzikim Zachodzie. Na szczęście nie będą musieli długo czekać… o ile przeciek prosto z Danii okaże się prawdziwy.

Informacja na temat daty premiery Red Dead Redemption 2 wyciekła za pośrednictwem anglojęzycznej oferty w duńskim sklepie Coolshop. Według niej dzieło Rockstara wpłynie na półki sklepowe już 8 czerwca 2018 roku. Historia zdaje się uwiarygadniać ten przeciek, ponieważ to samo źródło w przeszłości ujawniło datę wydania GTA:V na konsolach nowej generacji.

Red Dead Redemption 2

Wprawdzie nikt inny nie potwierdził tego doniesienia, ale zapewnienia twórców zdają się zgrywać z tą informacją. Pierwotnie Red Dead Redemption 2 miał pojawić się jeszcze w tym roku, ale ostatecznie Rockstar chciał zadbać o wszystkie szczegóły swojej produkcji i wyznaczył jej debiut na okres ”po 1 kwietnia”.

Źródło: coolshop.co.uk