WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Bez kategorii

Reddit wydał w końcu oficjalną aplikację mobilną

Reddit, który lubi zwać się „pierwszą stroną internetu” dorobił się w końcu oficjalnej aplikacji mobilnej na systemy Android i iOS. Wcześniej użytkownicy mobilni kochający reddita mogli posługiwać się jedynie solidnymi aplikacjami stworzonymi przez osoby trzecie. Mowa tu o chociażby BaconReader, reddit is fun oraz Alien Blue, którą reddit uznał za główną w 2014 roku. Oczekiwanie przez 11 lat na wydanie pierwszej oficjalnej aplikacji wskazuje jednakże na czyjeś lenistwo.


„To jest początek naszej podróży z wami, użytkownikami naszej aplikacji” pisze Alex Le, wiceprezydent produktów konsumenckich. „Wszyscy, którzy zdecydują się do niej dołączyć mogą oczekiwać wielu aktualizacji i nowych właściwości, wychodzących najpierw mobilnie. Nasze pierwsze wydanie nowych funkcji jest właśnie przygotowywane i od teraz będziemy wprowadzać nowe aktualizacje przynajmniej raz w miesiącu. Oczywiście jeśli masz już ulubioną aplikację możesz dalej śmiało z niej korzystać.”

Alex Le prosi również o pisanie opinii na temat ich aplikacji. Obiecuje on nawet osobiście czytać najwyżej oceniane komentarze. Również obecni użytkownicy reddita, którzy zalogują się przy użyciu aplikacji otrzymają za darmo na trzy miesiące reddit Gold.

[źródło i grafika: eteknix.com]