WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Bez kategorii

Reddit zerwie z reputacją mało przyjaznego?

Wiele osób zdaje sobie sprawę z zalet i renomy serwisu Reddit, mało kto jednak jest w stanie przekonać się do korzystania z niego przy pierwszym podejściu. Administratorzy strony mają zamiar to zmienić.

Kilkadziesiąt godzin temu wyjawiono, że grupa wyselekcjonowanych szczęśliwców będzie miała okazję zakosztować „nowego doświadczenia strony profilowej”. Da im to możliwość publikowania treści bezpośrednio na swoich profilach, nie zaś na łamach subredditów, mimo tego, że i zwykłe wiadomości również będą tam trafiać. Zmiana ta ma „lepiej podkreślić avatar użytkownika, jego krótki opis i posty”, a osoby nienależące do grona testerów będą miały okazję śledzić tych drugich zupełnie tak, jak śledzi się subreddit. W rezultacie, jeśli tester opublikuje jakąś wiadomość na swoim profilu, pojawi się ona na stronie głównej śledzących go osób.

Użytkownicy będą mogli rzecz jasna komentować opublikowane posty, ale niemożliwym będzie tworzenie swoich własnych na łamach czyjegoś profilu. Każdy Redditor ma dostać na łamach swojego profilu możliwości moderatorskie. Jako dodatek do polepszenia generalnego wizerunku strony, zmiana ta ma również wpłynąć na reputację Reddita jako mało przyjaznego miejsca. Użytkownicy z historią toksycznego zachowania mogą nie dostać możliwości skorzystania z nowego „ficzera”, jako sposób zapobiegnięcia „uczynienia z niego narzędzia nienawiści lub niepokojenia”.

źródło: techspot.com | zdjęcie: e-playpoker.com