WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Reigns: Game of Thrones będzie kolejną grą w świecie R. R. Martina

Kto choć raz nie słyszał o Grze o Tron? To zdecydowanie najpopularniejszy serial wszech czasów, który niestety (a może „stety”?) zbliża się do końca. Na szczęście pozostaną z nami spin-offy oraz gry, jak na przykład Reigns: Game of Thrones.

Tę produkcję zapowiedział Devolver Digital, który zaprezentował nawet świeżutką zapowiedź gry. Niestety niezbyt jasną, bo nieujawniającą wielu szczegółów… zupełnie jak sam wydawca. Wygląda jednak na to, że będzie to swojego rodzaju spin-off, który pozwoli graczu śledzić historię lub wcielić się w ikonicznych bohaterów serialu. Nieco więcej mówi nam oficjalny opis: „Przez ogniste wizje Melisandry, obejmij Żelazny Tron jako Cersei Lannister, Jon Snow, Daenerys Targaryen i więcej, aby ostrożnie kierować skomplikowanymi relacjami i wrogimi frakcjami Siedmiu Królestw”.

Reigns: Game of Thrones będzie już trzecią grą tego producenta w uniwersum Gry o Tron. Trafi do sprzedaży w App Store i Google Play Store gdzieś październiku bieżącego roku. Nie będzie oczywiście darmowy i za jego nabycie będziecie musieli liczyć się z wydatkiem 3.99$ na każdej platformie. Mowa oczywiście o Androidzie, iOS, a nawet komputerach osobistych.

Ostatni sezon Gry o Tron ma rozdzierać serce

Źródło: Phonearena
Zdjęcia: Devolver Digital