Przypadkowy wyciek oferty remasteru Call of Duty: Modern Warfare 2 na Amazonie zdaje się wskazywać na jego rychłą premierę. Jednak szanse na jej sukces wręcz zawisły na włosku, ponieważ okazało się, że w grze zabraknie trybu wieloosobowego.

Wprawdzie są to nadal niczym niepotwierdzone plotki, ale pochodzą z dwóch naprawdę zaufanych źródeł. Oba są zgodne co do jednego. Remaster CoDa Modern Warfare 2 powstaje pod opieką Activision, ale zaoferuje wyłącznie kampanie dla pojedynczego gracza. Oznacza to tyle, że możemy tylko pomarzyć o kultowym multi w nowym wydaniu. Wskazuje na to nawet sama cena tytułu (25$), która stanowi połowę kosztu poprzedniego remastera Call of Duty 4: Modern Warfare z 2017 roku. Z jednej strony jest to uczciwe podejście – połowa ceny za praktycznie połowę zawartości, ale z drugiej jest to jawne zaprzeczenie określeniu ”remastera”.

A tak, wspomniane źródła. Są nimi serwisy charlieINTEL oraz eurogamer.net, które z kolei powołują się na swoje własne i anonimowe źródła. Eurogamer pokusił się nawet o zapytanie Activision co do prac nad remasterem, ale wydawca oczywiście milczy. Ostatecznie premiery możemy się spodziewać w okolicy 30 kwietnia, choć i tak przed wysnuwaniem jakichkolwiek oficjalnych wniosków, powinniśmy się wstrzymać do ogłoszenia oficjalnych informacji.

Źródło: eurogamer.net, vg247.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!