Ostatnio otrzymaliśmy już wiele informacji na temat Samsunga Galaxy S9 i S9+. Wiemy, że zostaną one zaprezentowane na MWC 2018 ale nie znana jeszcze jest ich oficjalna data wprowadzenia do sprzedaży. Wiele przecieków dotyczyło jego funkcji i wyglądu. Dzisiaj przedstawię Wam kolejny na ten temat.

Hype na nowe smartfony od Samsunga jest na tyle duży, że żadna informacja na ich temat nie zniknie w sieci. Najnowsze rendery dotyczą obudowy na te telefony, jednakże zdradzają one kilka informacji na temat nowych modeli. Samsung nie zdecydował się na duże zmiany w samym wyglądzie – pozostanie on podobny do S8. Natomiast po raz pierwszy otrzymamy smartfon z dwoma aparatami. Także położeniu ulegnie czujnik odcisków palców – będzie on pod wcześniej wspomnianymi aparatami.

Oczywiście na potwierdzenie tych rzeczy trzeba będzie poczekać do oficjalnej premiery – przecieki mają to do siebie, że często mogą się mylić. Galaxy S9 i S9+ zapowiadają się jednak na bardzo ciekawe smartfony i już nie mogę doczekać się ich premiery.

Źródło: https://wccftech.com/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!