WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Wkrótce kupisz repliki rekwizytów użytych w Przebudzeniu Mocy

Jeśli jesteś fanem Gwiezdnych Wojen, zwłaszcza ostatniej części, a przy okazji nie masz co zrobić z pieniędzmi, to chyba mam dla Ciebie idealne rozwiązanie. Disney i Lucasfilm ogłosiły, że razem z Propshop w Pinewood Studios stworzą nową serię replik rekwizytów, które zostały wykorzystane w Przebudzeniu Mocy.

Do stworzenia replik wykorzystano prawdziwe rekwizyty, wykorzystywane na planie podczas kręcenia filmu. Zostały one dokładnie przeskanowane przy pomocy skanera 3D, a następnie przeanalizowane i wydrukowane. Na koniec, grupa artystów z Propshop wzięła się za malowanie, tak by oddać każdy, nawet najmniejszy szczegół. Do grupy stworzonych replik należą miecz oraz maska Kylo Rena, hełmy Finna i Po Damerona, czy stopiona maska Dartha Vadera.

Takie rzeczy jednak słono kosztują. Ceny replik mieszczą się w przedziale od 1250 do 3500 dolarów. I należy się spieszyć, bo ich ilość jest również mocno ograniczona. Dyrektor naczelny Propshop James Enright jest jednak bardzo zadowolony z wyniku, który udało im się osiągnąć: „Pracowaliśmy niezwykle ciężko, by stworzyć coś, co sprawi, że fani i filmowcy będą dumni.”

Repliki zamówić można, niestety póki co jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych, pod tym adresem.

Spis treści:
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Część 2
Pokaż cały spis treści
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Część 2