WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Rick Grimes powróci w filmach the Walking Dead

Jak wiemy historia postaci granej przez Andrew Lincolna w serialu The Walking powoli dobiega końca. Jednak dobra wiadomość dla fanów – Rick Grimes powróci w filmach the Walking Dead.

Wszyscy, którzy oglądają na bieżąco The Walking Dead wiedzą jaki los spotkał Ricka. Oczywiście o tym, że Andrew Lincol odchodzi z serialu wiadomo było jeszcze przed emisją pierwszych odcinków 9. sezonu. Jednak mimo wszystko śmierć głównego bohatera zawsze dla fanów jest ciosem. AMC postanowiło trochę osłodzić tę przykrą wiadomość i zapowiedziało filmy The Walking Dead.

„To naprawdę ważne dla publiczności, by wiedzieć, że nadal będziemy opowiadać historię Rick’a Grimes’a, tylko w oryginalnych filmach AMC Studios. Nie chcemy, żeby to było jak „Oh, cóż, wróci do serialu w każdej chwili”. Opowiemy historię Ricka w innym medium i będą to oryginalne filmy AMC Studios, skupiające się wokół Ricka.” – powiedział Scott M. Gimple, specjalista ds. treści The Walking Dead.

Twórcy chcą zrobić widowisko pełne epickiej rozrywki, a każdy film ma być wysokiej jakości. W tej chwili Grimple pracuje nad materiałem do pierwszej produkcji, którą ma zamiar zacząć kręcić w przyszłym roku. Zapowiada, że na razie nie poda dokładnych terminów, a fakt, że ma być to film wysokiej jakości sprawia, że trochę zajmie im wyprodukowanie  go.

Fani zapewne są uszczęśliwieni, że Rick Grimes powróci w filmach the Walking Dead, a my mamy nadzieję, że ich treść nie będzie powielona z tą serialową.

Czytaj też: Szalony i nieprawdopodobny zwiastun filmu The Robot 2.0

Źródło: https://www.cbr.com/