Forma Roccat kojarzy się z peryferiami komputerowymi. Jednakże trzy miesiące temu okazało się, że stworzyła ona studio gier – Roccat Games Studio – które pracuje nad grą Sick City.

Akcja gry ma się odbywać w świecie postapokaliptycznym. Będzie to tytuł taktyczny, gdzie dwie drużyny czteroosobowe będą walczyły między sobą. Każdy bohater ma mieć unikalne umiejętności. Walka ma się odbywać dosyć szybko. Trailer, który możecie zobaczyć poniżej, został przyszykowany specjalnie na targi Gamescom. Pokazuje on część gry, walkę (rzeczywiście wygląda na dynamiczną), pojazdy czy mapę.

Gra aktualnie jest w fazie zamkniętych testów alfa. Roccat prosi wszystkich testerów o informacje zwrotne, które będzie mógł przeanalizować i wprowadzić do gry. Firma zobowiązała się także, że będzie słuchać fanów i być na nich otwarta tak jak tylko się da. Na targach Gamescom będzie także zaprezentowane publiczne demo. Gra wygląda jak trochę inna MOBA jednakże strasznie ciekawią mnie umiejętności i to, w czym Sick City będzie naprawdę unikalny, co ciekawego wprowadzi do tego świata.

Źródło: https://www.eteknix.com/

    Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!