WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Rocket League z darmowym weekendem

Samochody i piłka nożna… jedno ze zdecydowanie najbardziej przyciągających przed ekrany połączeń. Dodajmy do tego luźne podejście do projektu oraz cukierkową grafikę i proszę – mamy Rocket League, w którego będziecie mogli zagrać za darmo.

Twórcy Rocket League z pewnością mają co świętować. Zacznijmy jednak od tego, że twórcy w jednym z wywiadów zapewnili, że ich dzieło będzie jeszcze długo wspierane. O kontynuacji nie ma więc mowy, bo „Rocket League to platforma, gra-usługa, przy której chcemy utrzymać jak najwięcej graczy„. Z pewnością udaje im się to za pomocą licznych wydarzeń specjalnych, które umożliwiają często zdobycie fajnych przedmiotów wizualnych. Następny event z okazji trzeciego roku na rynku wystartuje już 9 lipca i potrwa przez całe 14 dni. Wróćmy jednak do clou wpisu, czym jest darmowy weekend, którego premierę wybrano nie przez przypadek.

Rocket

Co ciekawe, ten weekend rozpoczyna się już dziś (5 lipca) o godzinie 19:00 i potrwa do poniedziałku, również do godziny 19:00. Mowa o wersji na platformę PC oraz Xbox One. W jego ramach otrzymacie wszystko to, co gracze, którzy zdecydowali się na zakup. Twórcy zachęcą Was do niego za pomocą 50% zniżki (do 35 złotych), która przedłuży identyczną promocję z kończącej się już Letniej Międzygalatkycznej Wyprzedaży Steam.

Źródło: Steam