Szach mat przeciwnicy Apple, dzięki Rocket League już nie możecie powiedzieć, że Touch Bar lansowany jako jedna z niewielu nowości w nowym MacBooku, nie ma żadnego praktycznego wykorzystania!

Użytkownik Reddita DemiPixel poprzez oprogramowanie do dostosowania Touch Bara do własnych potrzeb zaimplementował w nim… cóż, makra stworzone głównie do obrażania rywali w Rocket League. Rozwiązanie to wygląda równie niepraktycznie co wszystko to, co dotychczas zaprezentowało Apple, ale przynajmniej jest ono całkiem zabawne. Wyobrażam sobie, że satysfakcja z wykorzystania tej niezwykle zaawansowanej technologii musi być na tyle duża, że opłaca się odciągnąć palce od klawiatury (za pomocą której przecież gramy).

bs53dku2mtwqj1wnmror

Okej, żeby nie spłycać ciężkiej pracy DemiPixela, w Touch Barze znalazło się miejsce również dla kilku komend, przez co na przykład możliwym jest odnalezieniu meczu w Rocket League bez dotykania myszki. Nagle nowy MacBook stał się warty tych wszystkich pieniędzy? Nie do końca, ale gratulujemy kreatywności.

źródło: kotaku.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!