Niedługo Overwatch skończy rok. Uczcimy to naszym najnowszym wydarzeniem sezonowym – Rocznicą Overwatch – oraz wydaniem Overwatch: Game of the Year Edition!

Rocznica Overwatch

Od dzisiaj do 12 czerwca wznosimy wirtualne toasty za wszystkich żołnierzy, naukowców, awanturników i odmieńców, którzy walczyli o przyszłość podczas pierwszego roku z Overwatch! Dołącz do wspólnego świętowania, biorąc udział w najnowszym wydarzeniu sezonowym, zawierającym trzy nowe mapy typu Arena i ponad 100 pamiątkowych przedmiotów w skrzynkach z łupami – w tym skórki, animacje tańców, graffiti i wiele innych.

Zaoszczędź dzięki Overwatch oraz Overwatch: Game of the Year Edition

Wersja cyfrowa Overwatch: Game of the Year Edition jest już dostępna na PC, PS4 i Xbox One! Zawiera wszystkich bohaterów, mapy i grę oraz cały arsenał dodatkowej zawartości na motywach Overwatch dla innych gier Blizzard Entertainment.

  • 10 dodatkowych skrzynek z łupami z Overwatch Zdobądź 10 standardowych skrzynek z łupami zawierających losowe elementy, które umożliwiają zmianę wyglądu i zachowania ulubionych bohaterów. W skrzynkach można znaleźć skórki, emotki, pozy, kwestie, graffiti i prezentacje zagrań, jak również kredyty, które pozwolą odblokować rozmaite elementy umożliwiające personalizację bohaterów.
  • Overwatch: skórki Origins – Złóż hołd wojownikom z początków istnienia Overwatch i przywdziej klasyczne skórki Agenta Blackwatch Reyesa dla Żniwiarza czy Dowódcy Szturmowego Morrisona dla Żołnierza-76. Poznaj dawne dzieje innych bohaterów dzięki takim skórkom jak Roślinny Bastion, Szefowa Ochrony Fara, a nawet Odrzutowa Smuga!
  • Diablo III: Skrzydła Łaski Teraz gracze mogą niszczyć demoniczne siły w Królestwie Niebios i Płonących Piekłach, rozpościerając skrzydła Łaski, dzięki którym całe Sanktuarium dowie się o ich przynależności do Overwatch!
  • StarCraft II: Portrety gracza Dzięki niesamowitym portretom Smugi, Żniwiarza, Fary, Winstona, Bastiona i Żołnierza-76, tytuł „bohatera sektora Koprulu” nabierze całkiem nowego znaczenia!
  • Hearthstone: Rewers kart na motywach Overwatch Jeśli ktoś przypadkiem wda się w Karczemną bójkę, będzie mógł pokazać przeciwnikom za pomocą specjalnego rewersu, że ma wsparcie organizacji Overwatch!
  • World of Warcraft: Zwierzak Mały Winston Uroczy, milusi i niezwykle inteligentny Mały Winston to zwierzak, który zawsze dotrzyma graczom kroku podczas walki z Płonącym Legionem!
  • Heroes of the Storm: Bohaterka Smuga – Kawaleria przybyła! Dołącz do walki w Nexusie u boku Smugi i zaskocz swoich wrogów błyskawicznymi atakami!

Aby uczcić rocznicę Overwatch, postanowiliśmy zmiażdżyć nasze ceny na PC, PS4 i Xbox One. Poniżej znajduje się lista promocyjnych cen wersji cyfrowych na PC, a ceny wersji konsolowych można znaleźć na PlayStation®Store i w Sklepie Xbox.

  • Overwatch – 19,99 EUR (standardowa cena – 39,99 EUR)
  • Overwatch: Game of Year Edition – 39,99 EUR (standardowa cena – 59,99 EUR)

Gracze, którzy nie mieli jeszcze okazji dołączyć do walki o lepsze jutro, nie powinni zwlekać! Promocja kończy się 6 czerwca, o godz. 8:59 czasu polskiego.

źródło: materiały prasowe