WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Rozróba Rastakana kolejnym rozszerzeniem do Hearthstone

Targów BlizzCon po prostu nie mógł nie odwiedzić obecny król elektronicznych gier karcianych. Tym razem w rozszerzeniu Rozróba Rastakana do Hearthstone będziemy mieli okazję zobaczyć „największy pokaz umiejętności, siły i sprytu, jaki świat kiedykolwiek widział”.

Tematem przewodnim Rozróby Rastakana będzie kraina Zalandar, w której to królują wszelakiej maści trolle nastawione na jedno – walkę. Jednak w nieco bardziej kontrolowanych warunkach (o czym przekonuje nas sama zapowiedź), bo na arenie, której walki organizuje tytułowy król Rastakan. Jest to oczywiście tło do darmowej przygody dla pojedynczego gracza, w ramach której będziemy zapewne staczać karciane pojedynki z przeciwnikami SI na wspomnianej arenie. Równie ciekawie prezentuje się gameplayowa strona nowego rozszerzenia, którą wzbogaci nowe słowo kluczowe, rodzaj stronnika oraz oczywiście kolejne 135 świeżych kart.

Zdecydowanie najlepiej zapowiada się „Rzeź”, czyli umiejętność poszczególnych kart, która uaktywnia się po „overkillu”, czyli zadaniu większej ilości obrażeń, niż punktów życia, które miał dany stronnik. Właśnie – jednostki. Nasze karciane zastępy wzbogacą również Duchy z gwarantowanym ukryciem w pierwszej turze, które służą jako swoista podstawa do zabójczych kombinacji. Po więcej szczegółowych informacji i nieco więcej wizualnych wodotrysków zapraszam na oficjalną stronę Blizzarda.

Rozróba Rastakana trafi do Hearthstone już 4 grudnia, a gracze mogą zamawiać przedpremierowe zestawy pakietów. Ten za 20 euro zapewni Wam 17 pakietów i unikalny rewers, podczas gdy ten za 50 euro odda w Wasze ręce nową skórkę do szamana, ten sam rewers i aż 50 pakietów kart. Swoją drogą, łapcie mały bonus:

Czytaj też: Destiny 2 na zawsze za darmo na PC!