WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Rusza drugi sezon ligi Legue of Legends – EU Masters

Po raz drugi najlepsze zespoły w League of Legends zmierzą się w turnieju EU Masters, gdzie będą walczyły o tytuł mistrza Europy oraz pulę nagród równą 150 000 euro.

W turnieju weźmie udział dwadzieścia zespołów. Zostaną one wyłonione na podstawie wyników w rozgrywkach krajowych, między innymi z: Open Tour, Premier Tour, PG Natonals Predator czy Mistrzostw Europy. Co więcej, w turnieju mogą wziąć udział drużyny z całkowicie nowych lig, z regionów takich jak Morze Bałtyckie, Grecja czy Beneluks. Także część drużyn z krajowych rozgrywek ESL dostanie możliwość powalczenia o trzy sloty na EU Masters. Aleksander Szlachetko, dyrektor zarządzający ESL Polska, mówi:

Cieszymy się, że drugi sezon EU Masters odbędzie się w Katowicach. Seria EU Masters stanie się miejscem, w którym o zwycięstwo walczyć będą najlepsze europejskie zespoły League of Legends – i nie możemy się tego doczekać! Będziemy zapraszać kibiców do śledzenia meczów online – i chcielibyśmy, aby dołączyli do kibicowania na żywo, pod koniec września, w katowickiej ESL Arenie.

Aby móc obejrzeć turniej na żywo trzeba będzie kupić bilety wstępu. Informacji o nich szukajcie w mediach społecznościowych czy na stronie ESL Polska.

Źródło: Materiały prasowe