WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

Rusza pierwszy polski akcelerator MarTech – [m]spark

Jeśli posiadasz startup, małą lub średnią firmę działającą w marketingu lub technologii to ten news jest stworzony dla Ciebie. Ruszyły właśnie zapisy do programu akceleracyjnego [m]spark, które potrwają do 20 kwietnia 2018 roku.

[m]spark powered by Knowledge Hub Akcelerator to program powstały dzięki GroupM. Został on stworzony na potrzeby MarTech, czyli połączenia marketingu i technologii. Jego celem jest ukierunkowanie, rozwinięcie i wdrożenie pomysłów czy produktów dotyczących komunikacji marketingowej przy pomocy ekspertów z tej branży.

Bartosz Drozdowski, CEO Knowledge Hub Akcelerator Sp. z o.o., mówi:

Największą wartością tego wyjątkowego akceleratora jest współpraca z wiodąca grupa mediową w Polsce. To unikatowa szansa dla młodych firm aby nie tylko móc przedstawić swoją ofertę topowym reklamodawcom w Polsce, ale dodatkowo aktywnie współpracować z potencjalnymi przyszłymi Klientami. Chcemy też aby esencją [m]spark był wkład mentorów oraz praktyków z branży, którzy codziennie pracują z Klientami na różnych polach reklamy digitalowej. Ponadto grono mentorów uświetnią specjaliści od strony klientów oraz takie nazwiska jak Barbara Sołtysińska, Artur Kurasiński, Michał Brański czy Katarzyna Dworzyńska.

Najlepiej przygotowany projekt może otrzymać aż 100 000 złotych więc jest o co walczyć. Jarosław Pająk, plista Director, odpowiedzialny za akcelerator z ramienia GroupM, dodaje:

Nasz program jest skrojony na miarę potrzeb startupów oraz małych i średnich firm z obszaru MarTech. To pierwsza tego typu polska inicjatywa, odpowiadająca na potrzeby rynku. Firmy, które przeszły akcelerację są przede wszystkim bardziej świadome branży, z łatwością rozwiązują napotkane problemy, wiedzą jak unikać błędów i rozwijać biznes. Dzięki połączeniu sił takich podmiotów jak GroupM, Mindshare, Mediacom, Wavemaker oraz KnowledgeHub stworzyliśmy unikalny pomost do współpracy firm z największymi Klientami na rynku.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod tym linkiem.

Źródło: Materiały prasowe