Długo oczekiwana kontynuacja przygód policjantów z Miami trafi do kin na początku przyszłego roku. Oficjalnie wiadomo, że ruszyły zdjęcia do Bad Boys for Life.

Bad Boys for Life to kontynuacja przygód duetu policjantów z Miami, w których wcielą się ponownie Will Smith i Martin Lawrence.  To właśnie Smith poinformował, że ruszyły zdjęcia do Bad Boys for Life, zrobił to przy pomocy swojego konta na Instagramie. Aktor zdradził również, że Lawrence i on przygotowali się do prac na planie zdjęciowym oglądając poprzednie części. Aktorzy powrócą do swoich ról jako Mike Lowrey i Marcus Burnett.

Przypomnijmy, że kontynuacja skupi się na oddziale policji w Miami i elitarnym zespole AMMO utworzonym wewnątrz niego. Ich celem jest zlikwidowanie Armando Armasa (Jacob Scipio), szefa kartelu narkotykowego. Armando jest zimnokrwistym zabójcą o złośliwej, porywającej naturze, który jest bardzo zaangażowany w działanie kartelu. Jego matka nakazuje mu zabicie Mike’a (Will Smith). Paola Nuñez wcieli się w Rite, nową szefową AMMO, twardą psycholog kryminalną i byłą dziewczynę Mike’a.

Ruszyły zdjęcia do Bad Boys for Life

Premierę Bad Boys For Life zaplanowano na 17 stycznia 2020 roku.

Czytaj też: W końcu jest! Pierwszy trailer Spider-Man: Far From Home

Źródło: comicbookmovie.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!