WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ryan Reynolds komentuje stanowisko Jackmana

Mimo, że Hugh Jackman w świetnym stylu pożegnał się ze swoją rolą Wolverine’a w zeszłym roku, fani wciąż liczą na jego powrót. I to powrót nie byle jaki. Chodzi o upragniony crossover Wolverine’a i Deadpoola. Jakiś czas temu pisaliśmy, że Jackman powiedział, że on na pewno w takim filmie nie wystąpi. Teraz Ryan Reynolds komentuje stanowisko Jackmana wobec crossovera Wolverine’a i Deadpoola.

Patrząc na stanowisko Jackmana nie mamy co liczyć, że zgodzi się jeszcze raz wcielić się w Wolverine’a. Ryan Reynolds jest jednak nieugięty i usilnie stara się, by Hugh Jackman zmienił swoją decyzję. Określił nawet jego zachowanie jako samolubne.

Raynolds żartobliwie napisał na Twitterze, że Jackman „nie jest już uczulony na bycie samolubnym”. Zamieścił ten post w odpowiedzi na komentarze na temat potencjalnego crossoveru tych dwóch antybohaterów.

Ryan Reynolds komentuje stanowisko Jackmana

W czwartek współproducent filmu Deadpool, Rob Liefeld, również próbował nakłonić Jackmana do podpisania umowy. Być może crossover Wolverine’a i Deadpoola będzie możliwy. X-Meni i wszystkie związane z nimi postacie dołączą do Marvel Cinematic Universe po fuzji Disney-Fox. Jednak czy zobaczymy w tej roli ponownie Jackmana, marne szanse.

Czytaj też: Poznaliśmy opis fabuły filmu Joker

Źródło: www.cbr.com