WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Testy

Rzut oka na etui Gecko Covers Universal Zipper Sleeve for Laptop 13″

W czym przenosić laptopa? W odpowiedzi na to pytanie nasuwa się zwykły plecak, których testy także możecie znaleźć na stronie. Ale czasami wystarczy tylko etui. Powinno ono zapewnić pełne bezpieczeństwo laptopowi i chronić go choćby przed zarysowaniami. Czy produkt Gecko Covers spełnia te założenia?

Etui otrzymujemy w plastikowym worku wraz z dodatkiem w postaci kartonu z napisaną nazwą i cechami. Tak naprawdę nic więcej nie potrzebujemy więc nie ma po co sztucznie podnosić ceny poprzez niepotrzebne dodatki.

Universal Zipper Sleeve dostępny jest w wersji dla laptopa 11, 13 ,15 i 17 calowego. Do testów otryzmałem model niebieski, jednakże w sprzedaży dostępny jest jeszcze wersja różowa, czarna i biała. Wygląda on bardzo dobrze – zamek jest czarny a cała reszta jest niebieska. Informacja o producencie została umieszczona na małym dodatku z boku. Nie ma dużego loga czy innych tego typu rzeczy przez co etui prezentuje się przyjemnie dla oka. Universal Zipper Sleeve z zewnątrz został pokryty sztywnym płótnem a od środka ochronę dla laptopa zapewnia miękka i elastyczna warstwa neoprenowa. Także boki etui są wzmocnione co także ma chronić Wasz sprzęt. Sam zamek posiada zabezpieczenie od wewnątrz dzięki czemu nie ma możliwości porysowania sprzętu podczas zamykania etui. Dzięki podwójnemu zamkowi możliwe jest ładowanie laptopa podczas gdy jest on włożony do środka. Całość jest znakomicie wykonana i nie zauważyłem żadnych niedoróbek – widać przyłożenie producenta do szczegółów.

Użytkowanie

Etui użytkowałem przez okres około dwóch tygodni wraz z laptopem Asus UX410UA. Sprawdziło się ono znakomicie. Chroniło ono laptopa przed zarysowaniami – żadna dodatkowa ryska nie pojawiła się podczas przenoszenia sprzętu w plecaku czy w rękach. Wewnętrzna powłoka Universal Zipper Sleeve sprawdziła się więc znakomicie. Także zewnętrzna jest bardzo dobra i usztywnia sprzęt dzięki czemu przenoszenie w plecaku jest bezpieczne i wygodne. Etui samo w sobie przez ten czasu nie doznało żadnych zmian w kolorze czy odkształceń. Pomysł z podwójnym zamkiem jest świetny i pozwala w niebezpiecznych dla sprzętu warunkach na jego ładowanie (choćby na wykładzie). Dzięki wewnętrznej ochronie nie ma szans na zarysowanie sprzętu zamkiem. Także przez czas użytkownia zamek nie zacinał się ani nie było z nim żadnych problemów.

Podsumowanie

Gecko Covers Universal Zipper Sleeve for Laptop 13″ kosztuje około 20 euro. Cena wbrew pozorom nie jest aż taka duża – na rynku znajdziecie etui kosztujące grubo ponad 100 zł. Uważam, że produkt tej firmy jest w pełni godny polecenia. Jest on porządnie wykonany oraz zapewnia 100 procentowe bezpieczeństwo włożonym do środka sprzętowi – a przecież to jest najważniejsze. Gdybym szukał etui na mojego laptopa to zdecydowanie brałbym pod uwagę produkt Gecko Covers i Wam także go polecam.

Polecamy