Czy wiedzieliście, że Lenovo ma także w ofercie plecaki? Jeśli nie to dobrze, że wiecie teraz, bowiem testowana propozycja jest naprawdę godna uwagi. Czym B8270 wyróżnia się na tle konkurencji?

Plecam standardowo zapakowany jest w folię i nic więcej wraz z nim nie ma – no bo co więcej mielibyśmy dostać? Gwarancja jest wieczysta.

Plecak ma wymiary 505 mm x 180 mm x 360 m i waży 1,35 kg. Wygląda on bardzo dobrze. Na przodzie znajduje się logo gamingowej sekcji Lenovo, a cała reszta jest czarna co sprawia dobry efekt. B8270 posiada trzy główne kieszenie i aż 16 mniejszych. Wszystkie trzy zapinane są na dwa zamki, które sięgają samego spodu plecaka. W kieszenie najbliżej pleców można zmieścić do 17 calowego laptopa. Jest tam specjalne piankowe wyłożenie, które powinno być wygodne w użytkowaniu. W pozostałych kieszeniach znajdziecie mnóstwo dodatkowych kieszonek. To o czym warto jednak wspomnieć to specjalne rzepy na słuchawki w środkowej przegrodzie – można je tam powiesić i bezpiecznie przenosić. Także z boku znajduje się chowana kieszonka na picie. Przód plecaka jest bardzo twardy i zapewnia znakomita ochronę przed przypadkowymi uderzeniami. B8270 posiada dwa regulowane uchwyty. Także tam są warstwy pianki, które powinny sprawiać, że plecak będzie wygodny w użytkowaniu. To o czym warto wspomnieć to fakt, że plecak został wykonany z winylu, co zapewnia ochronę przed różnymi warunkami pogodowymi.

Wrażenia z użytkowania

Plecaka używałem przez około tydzień, ale wiem już, że zostanie ze mną jeszcze na długi czas. Produkt Lenovo jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Tyle wyłożenie piankowe zapewnia komfort noszenia, a także odpowiednią wentylację. Dzięki regulowanym szelkom mogłem dopasować B8270 do własnych wymagań. Pomocne okazuje się zapięcie na wysokości klatki piersiowej. Laptopa przechowuje się w przegrodzie najbliżej pleców. Dzięki specjalnemu wyłożeniu piankowemu z tyłu, materiału chroniącemu przed różnymi warunkami pogodowymi oraz przedniemu usztywnieniu plecaka, jest on w pełni zabezpieczony przed uszkodzeniami oraz rysami. Można go wszędzie w pełni bezpiecznie zanieść. Cała masa kieszonek zapewnia możliwość pochowania mnóstwa rzeczy. Boczna kieszonka umożliwia bezpieczne dla sprzętu przenoszenie picia. Kieszonka na plecach pozwala na przechowywanie cenniejszych rzeczy – nikt w np. komunikacji miejskiej ich nie ukradnie bo nie będzie jak tego zrobić. Praktycznie niczego mi w nim nie brakowało – wszystko można było zmieścić, rzeczy były bezpieczne, a samo noszenie bardzo wygodne.

Podsumowanie

Lenovo Y Gaming Armored Backpack B8270 kosztuje około 135 zł. Uważam, że w tej cenie jest to świetny wybór. Plecak jest pojemny, posiada mnóstwo kieszonek oraz świetnie zabezpieczenie na laptopa. Także jest on bardzo wygodny w noszeniu oraz posiada utwardzony przód. Warto też wspomnieć o odporności na różne warunki pogodowe. Produkt Lenovo posiada wszystkie cechy, jakich oczekiwał po moim nowym plecaku, dlatego też zostaje on ze mną na dłużej.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!