WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Testy

Rzut oka na plecak Lenovo Y Gaming Armored Backpack B8270

Czy wiedzieliście, że Lenovo ma także w ofercie plecaki? Jeśli nie to dobrze, że wiecie teraz, bowiem testowana propozycja jest naprawdę godna uwagi. Czym B8270 wyróżnia się na tle konkurencji?

Plecam standardowo zapakowany jest w folię i nic więcej wraz z nim nie ma – no bo co więcej mielibyśmy dostać? Gwarancja jest wieczysta.

Plecak ma wymiary 505 mm x 180 mm x 360 m i waży 1,35 kg. Wygląda on bardzo dobrze. Na przodzie znajduje się logo gamingowej sekcji Lenovo, a cała reszta jest czarna co sprawia dobry efekt. B8270 posiada trzy główne kieszenie i aż 16 mniejszych. Wszystkie trzy zapinane są na dwa zamki, które sięgają samego spodu plecaka. W kieszenie najbliżej pleców można zmieścić do 17 calowego laptopa. Jest tam specjalne piankowe wyłożenie, które powinno być wygodne w użytkowaniu. W pozostałych kieszeniach znajdziecie mnóstwo dodatkowych kieszonek. To o czym warto jednak wspomnieć to specjalne rzepy na słuchawki w środkowej przegrodzie – można je tam powiesić i bezpiecznie przenosić. Także z boku znajduje się chowana kieszonka na picie. Przód plecaka jest bardzo twardy i zapewnia znakomita ochronę przed przypadkowymi uderzeniami. B8270 posiada dwa regulowane uchwyty. Także tam są warstwy pianki, które powinny sprawiać, że plecak będzie wygodny w użytkowaniu. To o czym warto wspomnieć to fakt, że plecak został wykonany z winylu, co zapewnia ochronę przed różnymi warunkami pogodowymi.

Wrażenia z użytkowania

Plecaka używałem przez około tydzień, ale wiem już, że zostanie ze mną jeszcze na długi czas. Produkt Lenovo jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Tyle wyłożenie piankowe zapewnia komfort noszenia, a także odpowiednią wentylację. Dzięki regulowanym szelkom mogłem dopasować B8270 do własnych wymagań. Pomocne okazuje się zapięcie na wysokości klatki piersiowej. Laptopa przechowuje się w przegrodzie najbliżej pleców. Dzięki specjalnemu wyłożeniu piankowemu z tyłu, materiału chroniącemu przed różnymi warunkami pogodowymi oraz przedniemu usztywnieniu plecaka, jest on w pełni zabezpieczony przed uszkodzeniami oraz rysami. Można go wszędzie w pełni bezpiecznie zanieść. Cała masa kieszonek zapewnia możliwość pochowania mnóstwa rzeczy. Boczna kieszonka umożliwia bezpieczne dla sprzętu przenoszenie picia. Kieszonka na plecach pozwala na przechowywanie cenniejszych rzeczy – nikt w np. komunikacji miejskiej ich nie ukradnie bo nie będzie jak tego zrobić. Praktycznie niczego mi w nim nie brakowało – wszystko można było zmieścić, rzeczy były bezpieczne, a samo noszenie bardzo wygodne.

Podsumowanie

Lenovo Y Gaming Armored Backpack B8270 kosztuje około 135 zł. Uważam, że w tej cenie jest to świetny wybór. Plecak jest pojemny, posiada mnóstwo kieszonek oraz świetnie zabezpieczenie na laptopa. Także jest on bardzo wygodny w noszeniu oraz posiada utwardzony przód. Warto też wspomnieć o odporności na różne warunki pogodowe. Produkt Lenovo posiada wszystkie cechy, jakich oczekiwał po moim nowym plecaku, dlatego też zostaje on ze mną na dłużej.