WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Samsung Galaxy Note 8 ma zostać zapowiedziany 23 sierpnia

Niedawno pojawiły się pierwsze informacje o tym, jakoby Samsung Galaxy Note 8 miał zostać zapowiedziany w sierpniu. Teraz możemy powiedzieć na ten temat coś więcej.

The Bell donosi, że datą ogłoszenia nowego urządzenia Samsunga jest 23 sierpnia, a The Investor mówi z kolei, że władze południowokoreańskiej firmy potwierdziły tylko miesiąc, a nie konkretną datę.

Mimo tego, można z dużą pewnością potwierdzić, że Galaxy Note 8 rzeczywiście pojawi się w sierpniu, szczególnie biorąc pod uwagę daty, w których zapowiadane były poprzednie urządzenia z serii Note, co miało miejsce późnym latem. Evan Blass z VentureBeat spekuluje, że nowy telefon Samsunga będzie miał taki sam, 6.2 calowy ekran, jak Galaxy S8 Plus, ale znaczącą różnicą będzie system podwójnego aparatu i, rzecz jasna, stylus.

Podwójny aparat, zdaniem Blassa, mógłby zostać ulokowany poziomo i będzie składał się z dwóch 12-megapikselowych sensorów. Zupełnie tak, jak w przypadku Galaxy S8, obok aparatu będzie znajdował się czytnik linii papilarnych, a według szacunków tego samego pana, cena będzie oscylować w okolicy 999 euro (4200 złotych). Wersje, jakie mają się znaleźć w sprzedaży, to kolor czarny, niebieski i złoty. Sierpień jest wcale nie tak daleko, więc już wkrótce dowiemy się już znacznie bardziej oficjalnych informacji.

źródło: theverge.com | zdjęcie: arstechnica.com