WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Samsung może jednak nie zrezygnować z serii Note

Samsung Galaxy Note 7 był totalną porażką koreańskiej firmy. Wydawało by się, że zrezygnuje ona z kontynuowania serii aby nowe telefony nie miały na starcie ciężko. Jednakże najnowsze doniesienia sugerują, że Samsung nie chce tak łatwo pożegnać się z serią Note.

Podczas targów CES 2017 pojawiło się kilak plotek o Galaxy Note 8. Bixby to asystent głosowy, który ma trafić do Galaxy S8. Okazuje się, że najprawdopodobniej Note 8 także go otrzyma. Niestety, więcej o tym rozwiązaniu póki co nie wiadomo. Kontynuacja serii po wpadce może także otrzymać wyświetlacz o rozdzielczości 4K. Dla zwykłych użytkowników może to być przesadą, ale jeśli ktoś będzie chciał korzystać ze smartfona jako urządzenia do wirtualnej rzeczywistości ten krok miałby ogromne uzasadnienie. Kiedy smartfon umieszczony jest przed oczami większa ilość pikseli naprawdę robi dużą różnicę.

Okazuje się, że Galaxy Note 8 możemy zobaczyć jeszcze przed końcem 2017 roku. Oczywiście, dopóki ostatecznie smartfon nie zostanie potwierdzony nie możemy w 100% powiedzieć, że chodzi o tą serię. Być może firma zmieni jednak nazewnictwo? A czy Wy uważacie, że seria Note powinna być kontynuowana?

Źródło: http://www.digitaltrends.com/