WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Samsung S8 i S8 Plus mogą mieć wcześniej premierę

Wytwarzanie chipsetów w 10nm procesie FinFET jest dosyć ciężkim wyzwaniem. Jest to właśnie jeden z powodów dla których Snapdragon 835 trafi tylko do smartfonów Samsunga a konkurencja będzie musiała się zadowolić 821. Prawdopodobnie dlatego też firma przełożyła premierę na 28 kwietnia.

Analitycy z KGI Securites uważają, że ta data jest trochę za późna i dziwią się, dlaczego Samsung nie przesunął jej o tydzień wcześniej. Uważają oni, że firma zaprezentuje swoje flagowce zgodnie z poprzednią datą, czyli 21 kwietnia. Taka przesunięcie daty premiery w rzeczywistości było by ogromnym zaskoczeniem dla całej branży, ale kto wie, może analitycy się nie mylą?

Oczekuje się, że Samsung S8 będzie posiadał baterię o pojemności 3000 mAh czyli taką samą co w S7. Biorąc pod uwagę, że S8 będzie miał większy ekran (5,7 cala) to może to negatywnie wpłynąć na czas pracy na baterii. Galaxy S8 Plus będzie miał większy akumulator- 3500 mAh. Oba smartfony mają być dostępne w wersjach z od 4 GB do 6 GB pamięci RAM.

Z pewnością wielu z Was z niecierpliwością czeka na premierę nowych flagowców. Czy będą one znakomite i pobiją konkurencję? Czy będą jakieś niezapowiedziane nowości? Ile będą kosztowały? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w kwietniu.

Źródło: http://wccftech.com/