WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX Vega 64 i Vega 56 w wersji Limited Edition

Wreszcie nadszedł ten czas, w którym na rynek zaczną trafiać niereferencyjne karty z serii AMD Vega. Po premierze należało sporo poczekać aby karty referencyjne zjawiły się w sklepach a potem kolejne 4 miesiące aby pojawiły się niereferencyjne – modele Nitro+ Limited Edition.

Sapphire jest najlepszą firmą robiącą karty dla AMD stąd jego wersje są zazwyczaj najbardziej wyczekiwane. Karta posiada fabryczne podkręcenie, które ma zapewnić wyniki do 7% wyższe niż w przypadku kart referencyjnych. Poza tym ma ono chłodzenie z wykorzystaniem komory parowej, podświetlenie RGB LED czy podpórkę karty w zestawie. Osobiście chciałbym zwrócić uwagę na wygląd, który jest przepiękny. Karta nie narzuca popularnego ostatnio stylu gamingowego, tylko jest bardzo elegancka.

Grafika powinna być już dostępna w ograniczonej ilości w sklepach. W większych ilościach powinna ona pojawić się w najbliższym czasie. Czekam więc na sampla do testów – mam nadzieję, że wkrótce go dostanę i będę mógł Wam zaprezentować wyniki kart z serii Vega.

Źródło: Materiały prasowe, https://videocardz.com/