WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Scythe przedstawia chłodzenie Kotetsu Mark II

Scythe wielokrotnie na łamach Whatnext udowodnił, że jego konstrukcje są świetnymi wyborami. Na ogromną uwagę zasługują konstrukcje Mugen, które łączą ciszę z wydajnością. Najnowsze chłodzenie Kotetsu Mark II także wydaje się być interesujące.

Kotetsu Mark II powinien zapewnić kompatybilność z pamięciami RAM oraz PCI-E, dzięki odpowiedniemu kształtowi. Za odprowadzanie ciepła odpowiadają cztery ciepłowody. Dołączony wentylator to Scythe Kaze Flex 120 PWM o obrotach 1200 RPM – jego recenzję także możecie przeczytać na naszej stronie. Co mnie bardzo zaciekawiło to wygląd Kotetsu Mark II. Chłodzenie zapowiada się na jedną z najładniejszych konstrukcji od Scythe. Niklowane ciepłowody czy gówna nakładka na finy razem wyglądają świetnie.

A jak z ceną? Sugerowana ma wynosić 29,5 Euro czyli około 130 zł. Nie jest w nią wliczony VAT więc podejrzewam, że cena może wzrosnąć do około 150-160 zł. Nie wydaje się to zbyt dużą kwotą, ale zobaczymy, mam nadzieję, w testach czy wydajność jest warta takich pieniędzy.

Źródło: Materiały prasowe