Scythe wielokrotnie na łamach Whatnext udowodnił, że jego konstrukcje są świetnymi wyborami. Na ogromną uwagę zasługują konstrukcje Mugen, które łączą ciszę z wydajnością. Najnowsze chłodzenie Kotetsu Mark II także wydaje się być interesujące.

Kotetsu Mark II powinien zapewnić kompatybilność z pamięciami RAM oraz PCI-E, dzięki odpowiedniemu kształtowi. Za odprowadzanie ciepła odpowiadają cztery ciepłowody. Dołączony wentylator to Scythe Kaze Flex 120 PWM o obrotach 1200 RPM – jego recenzję także możecie przeczytać na naszej stronie. Co mnie bardzo zaciekawiło to wygląd Kotetsu Mark II. Chłodzenie zapowiada się na jedną z najładniejszych konstrukcji od Scythe. Niklowane ciepłowody czy gówna nakładka na finy razem wyglądają świetnie.

A jak z ceną? Sugerowana ma wynosić 29,5 Euro czyli około 130 zł. Nie jest w nią wliczony VAT więc podejrzewam, że cena może wzrosnąć do około 150-160 zł. Nie wydaje się to zbyt dużą kwotą, ale zobaczymy, mam nadzieję, w testach czy wydajność jest warta takich pieniędzy.

Źródło: Materiały prasowe

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!